Ana Sayfa / Bebek arabası / En kullanışlı baston bebek arabası

En kullanışlı baston bebek arabası

En kullanışlı baston bebek arabasıtek elle kapanan bebek arabasıtek elle kapanan baston bebek arabasıen kullanışlı bebek arabası modellerien rahat baston pusetbaston bebek arabası en hafif , bu yazımızda baston bebek arabası modelleri ve markaları konusunda detaylı incelemeyi sizler için hazırladık.

Katlanır özellikleri, hafif tasarımları, konforlu ve güvenli özellikleri ile her bebekli ailede bulunması gereken ürünlerden biri olan baston bebek arabalarını almaya karar vermeden önce bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz!

Gündelik hayatımızda, alışverişe giderken, seyahatlerimizde kurtarıcı bir seçenek olan baston pusetler her bebekli ailede bulunması gereken ürünler arasında. Çoğunlukla tek bir hareketle çok kolay bir şekilde katlandığında neredeyse şemsiye formunu alan ve hafif tasarımıyla son derece pratik bir ürün olan baston bebek arabaları hakkında bilmeniz gerekenler bu yazımızda bulabilirsiniz.

En kullanışlı baston bebek arabası , tek elle kapanan bebek arabası , tek elle kapanan baston bebek arabası , en kullanışlı bebek arabası modelleri , en rahat baston puset , baston bebek arabası en hafif
En kullanışlı baston bebek arabası

Neden baston puset almalıyız?

Baston pusetlerin en büyük avantajı, hafifliği ve kolay bir şekilde kapanıp açılmaları. Tek elle bile kapayıp açabileceğiniz sistemlerle tasarlanmış olan baston puset modelleri, kapandığında şemsiye gibi oluyor ve bagajınızda, evinizde çok az bir yer kaplıyor. Bu nedenle, özelikle kısa mesafeli yürüyüşler ve seyahatler için son derece pratik bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Baston puset alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Baston bebek arabasını satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç özellik var.

  • Bebek aracın manevra kabiliyeti ve iskeletin sağlamlığı elbette ki öncelikli bakılması gerekenler arasında.
  • İhtiyacınıza ve çocuğunuzun ağırlığına göre pusetlerin kendi ağırlıkları ve taşıma kapasiteleri de değerlendirilecek diğer detaylar.
  • Birçok markada farklı yatış kademeleri ve emniyet kemer ayarları bulunmaktadır.

En kullanışlı baston bebek arabası

En kullanışlı baston bebek arabası , aşağıda çeşitli markalara ait baston bebek arabalarının özellikleri bulabilirsiniz. Öncelikle, yapmanız gereke sizin ihtiyacınız olan nedir, bir baston bebek arabasından beklentilerini nedir, buları belirlemek. Sonrasında, aradığınız özelliklere sahip baston bebek arabasını aşağıdaki markalardan seçmek.

MacLaren Baston Bebek Arabası

5,5 kg ağırlığındaki kullanışlı tasarımıyla öne çıkan MacLaren Quest baston puset arka ve ön tekerlerindeki süspansiyon ile sarsıntısız bir sürüş deneyimi sunuyor. Çok büyük bir açılan tenteye sahip ve ilave siperliği ile güneşe karşı etkin ve sağlıklı bir koruma sağlıyor. Sırt mekanizmasındaki 4 farklı kademede ayarlanabilen yatış açısı ile bebeğinize konforlu bir yatış imkanı sunan bebek arabası, 5 noktalı emniyet kemeri ile de bebeğinizi arabadan kolayca çıkarabilmenize yardımcı oluyor. 5 saniyede tek elle kapanma ve pratik bir şekilde açılma özelliğine sahip pusette, ön tekerler 360 derece dönebiliyor ve tek hareketle kolayca sabitlenebiliyorsunuz.

 

Chicco Baston Bebek Arabası

7 kg ağırlığındaki Chicco Lite Way Top 2 Denim baston bebek arabası üstün manevra kabiliyetine sahip bir üründür. 5 noktalı emniyet kemeri sistemine sahip olan pusetin, bacak arasındaki koruma pedleri de konforlu ve ergonomik bir güvenlik sağlıyor. Dolgulu pedlerle desteklenmiş oturma bölümü bebeğinizi yatağında imiş gibi rahat hissettiriyor.  Farklı pozisyonlarda 4 kademede tek parmak hareketi ile ayarlanabilen sırt desteği sağlayan ürün, eş zamanlı fren sistemine sahiptir.

Kraft Baston Bebek Arabası

7,7 kg ağırlığındaki Kraft MA 13130 Porto baston bebek arabası modeli çıkarılabilir ön barı ve 3 pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağı ile oldukça pratik bir üründür. Tentesinin üzerinde minik bir penceresi de bulunan puset, ayarlanabilir ayak dayanağı, ve tentesindeki rüzgarlık gibi özelliklere de sahip. Ön barıyla birlikte katlandığında otomatik kilitleniyor ve katlıyken taşımada kolaylık sağlayan bir taşıma sapı bulunmaktadır.

Pierre Cardin Baston Bebek Arabası

6,5 kg ağırlığındaki Pierre Cardin PS 405 baston bebek arabası ultra hafif alüminyum yapısı sayesinde son derece pratik bir bebek arabasıdır. Bebeğinizi gövde ve bacaklarından sabitleyen 5 noktalı emniyet kemeri ile maksimum güvenlik sağlamaktadır. Pusetin tentesi de rahatlıkla sökülüp takılabilir ve güneşi kesmek açısından ekstra büyük olma özelliğine sahiptir. 15 kg taşıma kapasiteli bebek arabası sportif tasarımı ile de öne çıkmaktadır.

Peg Perego Baston Bebek Arabası

Bebeğinizin doğumdan itibaren 36 aya kadar kullanılabilen 5.7 kg ağırlığındaki Peg Perego Pliko Mini Classico baston puset yüksekliği ayarlanabilen ergonomik tutma saplarına sahiptir. Çok pozisyonlu sırt ünitesi ve ayarlanabilir ayak desteği ile öne çıkan ürün, tek elle katlanabiliyor ve katlandığında desteksiz şekilde ayakta durabiliyor. Tentesinde ekstra ebeveyn penceresi bulunan tasarımı ile şık ve güvenli olan baston bebek arabası, tek tuşla fren sistemine ve tekerleklerinde süspansiyon sistemine sahiptir.

Soo Baby Baston Bebek Arabası

15 kg’lık bir taşıma kapasitesine sahip olan Soo Baby Litewings Travel Sistem baston bebek arabası modelleri ni bebeğinizin doğumdan 3,5 yaşına kadar kullanılabilirsiniz. Oto güvenlik koltuğu sayesinde bebekle yapılan otomobil seyahatlerinde rahatça kullanabileceğiniz bu puset, tam yatan sırt kısmına ve 4 farklı sırt yatış pozisyonuna sahiptir. Ergonomik tutma sapları, 360 derece dönen ön tekerlekleri, geniş tentesi, 5 noktalı emniyet kemeri gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca, büyüyen bebeğiniz için mükemmel uyumu sağlamak üzere 3 kademeli kemer takımı ayarı bulunduruyor. Ekstra dolgu malzemeli koltuğu, yeni doğanlar için ayarlanabilir baş desteği ve yan koruma sistemi ile miniklere konforlu bir yatış imkanı sağlıyor.

Venue Baston Bebek Arabası

7 kg ağırlığındaki Venue VN-6180 Rebel baston puset modelleri ni 6 aydan 48 aya kadar kullanılabilirsiniz. 20 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip olan puset, 3 kademe ayarlanabilen ve tam yatabilen sırt dayanağına sahip. 5 nokta emniyet kemeri ve ekstra güvenlik için ikinci emniyet kilidi bulunan pusette 360 derece dönebilen ön ve park frenli arka tekerlekler yer almaktadır. Bebek uyuyunca öne uzayabilen ayaklığı ve ergonomik tasarımı ile son derece kullanışlı bir modeldir.

McRae MC 225 Baston Bebek Arabası

6,6 kg ağırlığındaki McRae baston bebek arabası modeli, 5 saniyede tek elle kapanma ve pratik bir şekilde açılma özelliğine sahiptir. Katlandığında en küçük arabanın bile bagajına sığabilen puset, geriye yatık tasarımıyla da bebeğin ağırlığını tüm arabaya eşit şekilde dağıtmaktadır. Sırt kısmındaki ortopedik bel destek sistemi ile bebeğiniz için maksimum rahatlık sağlayan pusette, 5 kademeli ayar pozisyonu bulunmaktadır. Uyku pozisyonunda tam şekilde yatabilmektedir.

Ayyıldız Baston Bebek Arabası

20 kg taşıma kapasitesine sahip Ayyıldız baston bebek arabasında 3 pozisyonlu yatabilen sırt dayanağı sayesinde istenilen kademede yatak ayarı yapılabilmektedir. 5 noktalı emniyet kemerine sahip olan bebek arabasının tentesi de ayarlanabilir şekilde tasarlanmış. Ön tekerlekleri 360 derece dönme kabiliyetinde, arka tekerler fren tertibatlı ve dört tekerleği de bağımsız süspansiyonludur.

İkizlere özel: Babyhope Baston Bebek Arabası

Doğumdan itibaren kullanılabilen ikizler için baston puset modellerinden biri Babyhope BH-610. 3 pozisyonlu tam yatabilen sırt ayarına sahip ürün, ayarlanabilen ayak dayanakları da bulundurmaktadır. 5 nokta emniyet kemeri ile güvenliği sağlayan puset, tam kapanabilen bir tenteye sahiptir. Yan yana oturma düzeni ve farklı renk seçenekleri ile ikizler için baston bebek arabaları konusunda son derece şık bir seçenek olan Babyhope’un puset ağırlığı 13 kg, taşıma kapasitesi ise 25 kg dır.

Kaynak: gittigidiyor.com

En kullanışlı baston bebek arabası , tek elle kapanan bebek arabası , tek elle kapanan baston bebek arabası , en kullanışlı bebek arabası modelleri , en rahat baston puset , baston bebek arabası en hafif umarız bu yazımız sizler için faydalı olmuştur. Aradığınız özelliklere sahip en kullanışlı baston bebek arabası nı uygun fiyata bebek alışveriş siteleri nden temin edebilirsiniz.

hakkında bebekalisverissiteleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir