Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Büyü Nedir? Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü Nedir? Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü nedir, büyü nasıl bozulur, büyü belirtileri nelerdir? Bu kavramlar konusunda neden yazı yazmaya karar verdim? Forumlarda, sosyal medyada insanların hayatlarında aniden, anlam veremedikleri sorunların ortaya çıktığını yazdıklarını, dertleştiklerini fark ettim. Bir kısmı, mutlu bir evlilikleri varken, eşlerinin sebepsiz yere kendilerinden uzaklaştığını, aralarında kavgalar yaşanmaya başladığını yazıyorlardı. Birbirlerine büyük bir aşk ile bağlı olmalarına rağmen eşlerinin bu davranışına insanlar anlam veremiyorlardı. Eşlerinin kendilerinden hatta çocuklarından soğuduğunu boşanmak istediklerini yazıyorlardı. Bazı insanlar da bir türlü evlenemediklerini, iyi okullarda okumalarına rağmen, iş bulup çalışamadıklarını, bazıları ticari hayatları çok iyi giderken birden sorunlar yaşamaya başladıklarını, kazançlarının inanılmaz bir şekilde düştüğünü yazıyorlardı.

Tabi ki hayatta karşılaştığımız tüm sorunların sebebini büyüye bağlamak yanlış. Fakat, şunu da bilmeliyiz ki sorunlarımızın bir kısmının sebebi büyü olabilir. Peki, hangi sorunlarımızın sebebi büyü kaynaklı, tarafımıza ya da eşimize büyü yapılıp yapılmadığını nasıl anlayacağız? Bu nedenle, insanoğluna düşen görev bilinçli olmaktır. Büyü yapmak da yaptırmak da büyük günahtır, dinimizce yasaklanmıştır. Bizim yapmamız geren büyü nedir, büyü belirtileri nelerdir, büyü nasıl bozulur bu konularda bilgi sahibi olmaktır.

Büyü Nedir?

Büyü, insanların duygu ve düşüncelerini etki altına alarak onların istenilen şekilde davranmalarını  sağlayan bir etkidir. Büyü yapılırken beş duyu organımızla algılayamadığımız fakat varlıklarını da inkar edemeyeceğimiz metafizik boyutta cin olarak adlandırılan varlıklar kullanılır. Cinler de insanlar gibidir. Onlarında iyileri ve kötüleri vardır. Büyü yapılırken şeytani cinler kullanılır. Bir takım ritüeller ile bu şeytani cinler kişiye musallat edilir ve kişinin istenilen şekilde davranması sağlanır.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü insanın hayatını alt üst eden bir etkidir. En önemli belirtisi hayatımızda aniden ortaya çıkan değişikliklerdir. Örneğin,  mutlu bir evliliğimiz varken birden bire sorunlar yaşamaya başlarız. Ortada hiç bir sebep yokken eşimiz bizden soğuduğunu boşanmak istediğiniz söyler. İş hayatında, ticaret hayatında işlerimiz gayet iyi giderken birden bozulmaya başlar. Psikolojik sorunlar yaşanmaya başlanır. İç sıkıntısı, uyku bozuklukları, uykuda garip rüyalar görme, vs, çok çeşitli büyü belirtileri vardır. Bu konularda detaylı bilgi almak için mutlaka bu siteyi incelemelisiniz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/buyu-nasil-anlasilir.html

Büyü Nasıl Bozulur ?

Büyü yapılırken şeytani cinlerin kullanıldığını, kişiye musallat edildiğini yukarıda belirttik. Bu nedenle büyü nasıl bozulur sorusunun cevabı basit değildir. Büyü bozma uzmanlık ister, kişilerin kendi kendilerine okumalar yaparak, vefk yazarak büyüden kurtulmaları çok zordur. Musallat olan cinleri daha da azdırma riski vardır. Bu neden büyü nasıl bozulur sorusunun cevabı gerçek, dürüst havas alimlerinden ilmi çalışma desteği almaktır, detaylı bilgi için tıklayın http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur.

hakkında bebekalisverissiteleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir